https://www.cetdizayn.com/
Çanakkale Web Haber

VALİ İLHAMİ AKTAŞ KÖY ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

  • VALİ İLHAMİ AKTAŞ  KÖY ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Gündem
19 Kasım 2020

VALİ İLHAMİ AKTAŞ  KÖY ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ, Çanakkale ili Merkez ilçesine bağlı Serçiler, Akçalı, Bodurlar, Fevzi Çakmak ve Kayadere köylerini ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Tahsin Saruhan ve Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Karadağ’ın da katıldığı köy ziyaretlerine Serçiler Köyü ile başlayan Vali Aktaş, burada köy muhtarı Mehmet Ali Uzun’dan köyün genel durumu ve sorunları hakkında bilgiler aldı. Vali Aktaş, vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Serçiler Köyü ziyaretlerinin ardından Akçalı Köyü’ne geçen Vali Aktaş, köy muhtarı İsmail Yılmaz ve köy sakinleri ile bir süre görüşerek sohbet edip köyün genel durumu hakkında bilgi alarak istek ve talepleri dinledi.

Ardından Bodurlar Köyü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, köy muhtarı Recep Yıldız ile köydeki altyapı sorunlarının tamamlanması ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve daha iyi noktalara getirilebilmesi için istişarelerde bulundu.

Bodurlar Köyü ziyaretleri esnasında köy sakinleri ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali i Aktaş, köy sakinlerinin taleplerini dinledi. Bodurlar Köyü ziyaretlerinin ardından Fevzi Çakmak Köyü’ne geçen Vali Aktaş, köyün genel durumu ve sorunları hakkında muhtar İbrahim Bağkazan’dan bilgiler aldı. Son olarak Kayadere Köyü’nü ziyaret ederek köy muhtarı Mustafa Erol ile bir araya gelen Vali Aktaş, köyün sorun ve ihtiyaçları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Vali Aktaş, Kayadere Köyü sakinleri ile bir süre görüşerek sohbet etti. Kayadere Köyü sakinleri Vali Aktaş’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler. Köy ziyaretleri vesilesiyle vatandaşlarımızın karşılaştığı sorunları yerinde görüp tespit ederek, aktarılan konuların bizzat takipçisi olacağını belirten Vali Aktaş, “Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini tek tek dinledik, devletimizin bize verdiği imkanlar dahilinde karşılaştığımız sorunların çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

 

Etiketler: 
VALİ İLHAMİ AKTAŞ KÖY ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ