Çanakkale Web Haber

MAKAS’TAN, EZİNE BELEDİYE BAŞKANI YÜKSEL'E MORAL ZİYARETİ

  • MAKAS’TAN, EZİNE BELEDİYE BAŞKANI YÜKSEL'E MORAL ZİYARETİ
Gündem
22 Şubat 2021

MAKAS’TAN, EZİNE BELEDİYE BAŞKANI YÜKSEL'E MORAL ZİYARETİ

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, çiftlik evinin kurşunlanması sonucu büyük tehlike atlatan Ezine Belediye Başknaı Güray Yüksel’i , Ezine İlçe Mehmet Ünsal ve İl Genel Meclis Murat Yahya Sezgin’i il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ederek moral ziyareti gerçekleştirdi. Makas, “AK Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanmasının ardından, AK Parti Çanakkale İl Yöneticileri ile  birlikte Ezine’ye hareket eden AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Ezine İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi. Saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Makas, “Ezine İlçe Başkanımız Mehmet Ünsal, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Ezine  İl Genel Meclisi Üyesi Murat Yahya Sezgin’in de mağdur olarak isimlerinin geçtiği silahlı saldırı olayında; Belediye Başkanımız Güray Yüksel'e ait çiftlik evine yapılan silahlı saldırıdan dolayı üzüntü duymaktayız” dedi.

“SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Başkan Makas, söz konusu saldırıyla ilgili adli sürecin başladığına da dikkat çekerek, sürecin bizatihi takipçisi olacaklarını vurguladı. Başkan Makas açıklamasına şu sözlerle devam etti. “Başkanlarımızın hayatlarının söz konusu hadiseden dolayı zarar görmemesi, hepimizin yüreğine su serpmiştir. Tarafımızca herhangi bir siyasi sebebi olmadığını bildiğimiz söz konusu olay ile ilgili adli süreç başlamış olup, yüce Türk adaletinin gereğini yapacak olması gönlümüzü rahatlatmaktadır. AK Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

Etiketler: 
MAKAS’TAN
EZİNE İLÇE TEŞKİLATIMIZA MORAL ZİYARETİ
Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel